На щотижневій оперативній нараді з керівниками управлінь, відділів виконавчого комітету, установ та організацій міста говорили про підготовку до Дня міста, заасфальовані вулиці, ремонтні роботи у  навчальних закладах, розмітки на дорогах та встановлення обмеженої швидкості руху до 40 км/год. у межах міста.

Так мало часу залишилося до проведення святкових дійств приурочених Дню міста, а ремонті роботи все ще тривають. Кладеться бруківка у центрі Володимира-Волинського, лише сьогодні отримали фарбу для дорожньої розмітки, а ще потрібно привести “Слов’янський” парк до порядку, покосити траву та провести інвентаризацію дорожніх знаків на новозаасфальтованих вулицях, встановити відповідні інформаційні, в’їзні знаки.

Міський голова наголосив, що враховуючи аварійність на дорогах міста, необхідно підготувати проект рішення про обмеження швидкості руху до 40 км/год. в межах Володимира-Волинського.

Очільник міста також звернув увагу, що керівникам навчальних закладів слід подбати про підготовку приміщень до нового навчального року, адже, як зазначив Петро Данилович – коштів для цього достатньо.

Керівництву ПТМ «Теплокомуненерго» доручили зробити все, аби подати гарячу воду володимирчанам до Дня міста.

Вчергове було озвучено питання розробки та обговорення сучасного проекту фонтану і в’їзного знаку з боку міста Устилуга.

Після наради, на брифінгу  міський голови пообіцяв що усі заплановані роботи до Дня міста будуть виконані, а уже після того візьмуться за ремонтні роботи по вулиці Ковельській (сьогодні за результатами відкритих торгів буде визначено підрядника виконання ремонтних робіт).

Також прозвучала інформація про заплановане створення в області центрів профтехосвіти, облаштування велодоріжки на одній із центральних вулиць міста.

На брифінгу також ішлося про підтоплення житла мешканців міста під час останньої зливи. Мер міста зазначив що ряд будинків застерегти від води неможливо оскільки побудовані вони на 60-80 см нижче рівня прокладеної дороги, а врізаня  ливневих відводів у каналізаційні мережі призведе до знищення системи очисних споруд.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!