З неофіційних джерел стало відомо, що всі ремонтні роботи по вулиці Ковельській буде виконувати підприємство з Турійського району «Аміла».

Учора в Луцьку у приміщенні Служби автодоріг у Волинській області відбувся тендер на виконання ремонту однієї з центральних доріг міста – вулиці Ковельської. За результатами відкритих торгів визначено підрядника ремонтних робіт – підприємство «Аміла». Подейкують, що це підприємство має відношення до екс-начальника Ягодинської митниці пана Микитюка.

Підприємство, яке виграло тендер уже асфальтувало в місті кілька вулиць, серед них вулиці Богдана Хмельницького та Професора Бобка. На жаль, згодом довелося почути чимало нарікань та не дуже схвальних відгуків про роботу цієї дорожньої фірми. Проте, як-то кажуть, робити будь-які висновки ще рано, поживемо – побачимо.

Як ми веж повідомляли раніше, на вулиці Ковельській планують облаштувати сучасну велосипедну доріжку.

На нещодавньому брифінгу з місцевими журналістами міський голова зазначив що ремонтні роботи на Ковельській розпочнуться уже після Дня міста.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України затвердив перелік доріг, які реставруватимуть за кошти із держбюджету. Розпорядження №154-р від 14 березня 2016-го року УКРАВТОДОР у Волинській області отримав ще 30 березня. Серед переліку об’єктів, зокрема, є і вулиця Ковельська, що у Володимирі-Волинському, яка є дорогою державного значення.

Вулиця Ковельська пролягає через місто Володимир-Волинський, є частиною автодороги Т-03-02 «Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин», яку затвердили у розпорядженні Кабміну.

Довжина цієї вулиці сягає 2,2 кілометри. Для поточного ремонту цього об’єкту із Державного бюджету передбачено 5,2 мільйонів гривень. За рахунок співфінансування обласного та міського бюджетів також планують спрямувати 1,4 мільйонів гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!