21 червня, у четвер, відбулося чергове засідання міськвиконкому. Найпершим розглядали питання про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста на 2016-2017 роки за підсумками I півріччя 2016 року.

По даному питанню коротко озвучила інформацію начальник управління економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому Оксана Субицька.

Вона розповіла, що станом на 1 липня на обліку в центрі зайнятості перебувало 396 безробітних, ща на15% менше ніж на 1 липня 2015 року. Згідно з оперативними статистичними даними середня зарплата в розрахунку на одного штатного працівника зросла на 23% і досягла 3522 грн.

Проведено капітальний ремонт житлового фонду на загальну суму майже 1,5 млн.грн, мереж вуличного освітлення із заміною 43 опор – від початку вулиці Степана Бандери, на вулицях Данила Галицького, Устилузькій, Луцькій. Проведено капітальний ремонт 12 доріг, на що витрачено 2466,6 млн.грн.,та поточний ремонт 20 об’єктів вулиць міста на загальну суму 1690,9 тис. грн.

Начальник управління також зазначила, що оновлено матеріально-технічну базу та проведено поточні і капітальні ремонти в установах та закладах освіти. Зокрема, для дошкільних навчальних закладів закупили холодильники, газонокосарки, пилососи, пральні машини, шафи для посуду, виробничі столи, ігрове обладнання для дитячих майданчикі – усього понад 200 тисяч гривень.

Поряд з тим, в місті залишається ряд проблем та негативних тенденцій, що потребують подальшого вирішення та врегулювання, а саме:

Існують проблеми підприємств житлово-комунального господарства щодо коштів за пільги та субсидії.

Ще досі залишається не вирішеним питання приміщення для центру надання адміністративних послуг.

Проблемою міста залишається відсутність житла для військовослужбовців, зокрема воїнів АТО, через незавершене будівництво 44-квартирного багатоповерхового будинку по вул. АК. Глушкова, 42 А.

Далі, в робочому порядку розглянули близько тридцяти важливих питань, серед яких:

  • Про обмеження швидкості руху транспортних засобів в межах міста Володимира-Волинського ( таке рішення було прийняте через велику кількість дорожньо-транспортних пригод, частина з  яких мала летальні наслідки).
  • Про переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами у місті Володимирі-Волинському.
  • Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки на фасаді Володимир-Волинської загалноосвітньої школи I-III ступенів №2 у  місті Володимирі-Волинському – увіковічнення пам’яті письменника Євгена Колодійчука.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!