На численні звернення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради надійшла відповідь з Міністерства соціальної політики України про те, що 06 липня 2016 року Кабінетом Міністрів України було затверджено бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2016 рік.

Після затвердження кошторису видатків Волинський обласний центр зайнятості відразу розпочне процедуру закупівлі будівельно-монтажних робіт із завершення будівництва приміщення Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості, що по вул. Коперніка, 5.

За результатами процедури будуть визначені конкретні строки завершення будівництва. Місяцем раніше Державний центр зайнятості України повідомляв, що завершення будівництва та здача в експлуатацію даного об’єкту розрахована на 24 місяці.

Наразі центр зайнятості розміщується в приміщенні, що є у комунальній власності міста, по вул. Устилузькій, 17, в якому найближчим часом розпочнуться будівельні роботи по модернізації та створенню сучасного міськрайонного центру надання адміністративних послуг.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!