Відбулася щотижнева оперативна нарада з керівниками управлінь, відділів виконавчого комітету, установ та організацій міста.

На робочій зустрічі йшлося про те, що за минулий тиждень ЦНАП відвідало 226 громадян, зареєстровано 32 письмових звернення та 12 усних, надано 104 адміністративних послуги.

Ще досі проводяться роботи по благоустрою міста, які обіцяють закінчити до початку святкування.

Враховуючи те, що у місті знову відбулася дорожньо-транспортна пригода, міський голова Петро Саганюк відвів 10 днів для встновлення  інформаційних знаків обмеження швидкості руху транспортних засобів у межах міста Володимира-Волинського.

Говорилося також про те, що до 28 липня слід виплатити заробітну плату бюджетникам.

Після наради, на брифінгу  міський голова роозповів, що освітлення, яке встановлюють у парку «Слов’янський»подарувала організація з Луцька, яка робить реконструкцію освітлення по вулиці Луцькій.

Також прозвучала інформація, що у четвер до нашого міста приїздить делегація з Німечини у складі 8 чоловік. Цього ж дня в  11 .00 в культурно-мистецькому центрі,  відбудеться круглий стіл під назвою «Володимир,  яким ми його пам’ятаємо».

У  день пам’яті князя Володимира – хрестителя Київської Русі, 28 липня, 0 11.45 розпочнеться Хресний хід від Собору Різдва Христового до парку «Слов’янський», де о 12.00 відбудеться святкове Богослужіння.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!