Учора в місті стартував тренінг «Депутати під контролем громадян: як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати внесок у їх вирішення?».

Організатор цього корисного заходу – Фундація відкрите суспільство. Тренінг проходив у рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу» в рамках програми USAID «Рада: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа.

Тренерами даного тренінгу виступили Сергій Панцир, керівник Центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА, Леся Шевченко, президент фундації «Відкрите суспільство», керівником даного проекту є Іван Сікора.

На робочій зустрічі присутні мали нагоду почути ряд цікавих думок та рекомендацій, висловити своє бачення проблем виборчого округу, свій досвід їх вирішення та взаємодії із народними депутатами.

Упродовж цих двох днів (саме стільки тривав цей тренінг) говорили також і про поняття порядку денного публічної політики, структурування проблем за принципом субсидарності, проблеми та питання політики, що потребують фінансування із державного бюджету, проблеми виборчого округу №19 та оцінка внеску народного депутата Ігоря Гузя у їх вирішення, зв’язок народних депутатів із виборцями.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!