Ковельчанка Анастасія Падошик у складі збірної України завоювала “бронзу” європейської першості з боротьби серед кадетів. Загалом, у командному заліку українці фінішували п’ятими і завоювали дві медалі: окрім волинянки, “золото” у скарбничку збірної принесла Аліна Акобія, – інформує “Телевізійний центр Ковель”.

Легкість у рухах. Неймовірна спритність та швидкість думки. Завдяки цьому тендітна Анастасія Падошик перемагає куди більш сильних фізично суперниць на килимі. Із чотирьох своїх сутичок на першості Європи серед кадетів у найлегшій вазі — до 38-ми кілограмів – ключовою Настя називає чвертьфінал проти болгарки Петі Жаркової-Дельчевої.
“От з болгаркою було найважче, бо вона дуже фізично сильна. І я думала, що я їй програю. Але вона допустилася помилки, і я поклала її на туше. І після цього вже повірила в себе…”, – розповідає бронзова призерка першості Європи з боротьби серед кадетів Анастасія Падошик.
Та чи не найбільше вірить у неї батько — тренер з вільної боротьби Ковельської ДЮСШ управління освіти Ігор Падошик. Він і привів дочку на килим. А ще — нинішній наставник Анастасії – Олег Стус.
“І Олег Петрович Стус, який є її тренером на сьогоднішній день, і Олександр Раковський, який наглядає за Анастасією в збірній, вони також задоволені виступом. Ми очікували на такий результат, бути в призерах. До цього спонукали її виступи на чемпіонатаїх України… Були, звичайно, якісь недоліки. Але ми працювали… На зборах з нею працювали індивідуально — Олег Петрович їздив. Все це дало свої результати…”, – говорить тренер з вільної боротьби Ковельської ДЮСШ управління освіти Ігор Падошик.
У півфіналі юна ковельчанка поступилась росіянці Марині Рассадіній, яка у підсумку і стала чемпіонкою. А у поєдинку за “бронзу” поклала на туше білоруску Діану Дзядєву.
Своїм кумиром у спорті Анастасія називає ще одну, тепер уже легендарну вихованку ковельської школи вільної боротьби — чемпіонку світу і дворазову чемпіонку Європи Юлію Ткач-Остапчук.
“У нас збірна дуже дружна. Ми всі разом спілкуємося, дружимо… А от мій кумир -Юлія Ткач, яка поїде зараз на олімпіаду в Ріо-де-Жанейро…”, – каже Анастасія Падошик.
Після тижневого відпочинку Анастасія знову повернеться на килим. Аби готуватися до нових випробувань. Зокрема, чемпіонату світу, який восени відбудеться у столиці Грузії Тбілісі.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!