Днями у Києві відбулася робоча зустріч освітян Волині з міністром освіти Лілією Гриневич. Як повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» довірена особа народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч.

«Вчора разом із освітянами нашого округу провели робочу зустріч в Києві з міністром освіти Лілією Гриневич. Цікава і насичена розмова була. Один із пунктів які обговорювали – закриття початкових шкіл. В цьому питанні знайшли вихід. Так що будемо все робити щоб 1 вересня пролунав перший дзвоник в школах» – пише пан Бокоч у своєму дописі.

Зі світлин видно, що на зустрічі з міністром освіти побували директор педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського Микола Савелєв, директор спеціалізованої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Валентин Вірковський, в.о.начальника управління освіти Володимир-Волинського міськвиконкому В’ячеслав Петрук, начальник управління освіти Володимир-Волинської РДА Оксана Бігун, директор агротехнічного коледжу Олександр Коновалюк.

У наступних публікаціях спробуємо більше розповісти про цю зустріч та проблеми володимирських освітян та навчальних закладів, які там піднімалися.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, що Міністерство освіти і науки розвантажило і оновило навчальні програми для початкової школи та змінює методичні рекомендації для вчителів.

Наразі змінено всі 14 програм для 1-4 класів з українською мовою навчання. Програми будуть затверджені Колегією МОН 4 серпня, обговорені на вчительських конференціях і запроваджені в школах вже з 1 вересня 2016 року.

Розвантаження і оновлення програм було здійснено спільно з відкритою платформою EdEra, на якій всі програми були виставлені для публічного обговорення і коментування. Наразі вже понад 4 тисячі коментаторів залишили понад 8 тисяч пропозицій, більшість з них – від вчителів практиків

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!