Днями співробітники Держприкордонслужби, Служби безпеки України та прокуратури в рамках реалізації кримінального провадження за ст.ст. 199, 204 Кримінального кодексу України провели обшуки на декількох десятках приватних адрес у містах Володимир-Волинський та Ковель. Виявлялися місця накопичення підакцизних товарів, які в подальшому мали незаконно переміщуватися через державний кордон України, – повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

У ході рейду на території перевірених помешкань загалом правоохоронці виявили та вилучили більше 650 ящиків контрафактних тютюнових виробів, більше 5 тонн спирту та 100 ящиків з горілчаними виробами.

Як повідомлялося раніше, аби викрити злочинні схеми на кордоні та в прикордонних районах в межах Волинської області оперативні співробітники Держприкордонслужби тривалий час відпрацьовували інформацію про їх механізми реалізації. Далі було ініційовано створення міжвідомчої групи та розпочалися спільні активні дії з метою ліквідації злочинних каналів.

У спільних міжвідомчих заходах приймали участь більше 50 співробітників Луцького та Львівського прикордонних загонів, мобільних прикордонних підрозділів, управління Служби безпеки України у Волинській області та прокуратури Волинської області.

Процесуальні заходи та слідчі дії тривають.

Зазначимо, що Держприкордонслужба і надалі продовжуватиме ліквідовувати канали діяльності злочинних угруповань та вживати весь необхідний спектр заходів у взаємодії з іншими правоохоронними органами.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!