Доволі незвичну перевірку влаштували волинянам і гостям Волині співробітники облуправління СБУ, результати якої виявилися невтішними. Незвичний експеримент щодо виявлення небезпечних предметів силовики проводили у Луцьку, Володимирі-Волинському та Нововолинську. Кілька годин поспіль на автостанціях трьох міст на видному місці простояла вибухівка, яку ніхто не помітив. На щастя, це були лише муляжі. 

Псевдопристрої, обгорнуті у поліетиленові пакети або й без них, розмістили на видних місцях автовокзалів. За ними вели приховане спостереження. Та, на жаль, ані персонал, ані пасажири у Володимирі-Волинському та Нововолинську навіть не звернули уваги на залишений предмет. Лише у Луцьку за більш ніж півтори години підозрілий пакет помітив лучанин та повідомив відповідні органи. Окрім того, перевірку пильності не пройшли і водії маршруток на міжміських рейсах, коли брали так звані передачі. Не всі з них навіть теорію знають — відповідні правила прийому та перевезення вантажу, що вже казати про перевірку вантажу. В одному з транспортних засобів небезпечний муляж (навіть старанно не прихований) водій перевіз із Нововолинська до Луцька!

Співробітники СБУ зазначають, що до роботи працівників автостанцій мають суттєві зауваження. Керівники не роблять обходів території, а співробітники навіть не просять громадян через гучномовці, які є на цих об’єктах, бути пильними до підозрілих речей. Тобто — не дотримуються ні нормативних документів, ні рекомендацій щодо зменшення терористичної загрози.

Такий результат перевірки силовиків не тішить. В УСБУ в області наголошують: обов’язок кожного — бути пильними та обережними, а ще — не залишатися байдужими до подій, що відбуваються навколо. Адже наша безпека — у наших руках!

Джерело: http://ukurier.gov.ua/uk/

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!