12 листопада 2004 року міський голова міста Володимира-Волинського Петро Саганюк та бурмістр міста Кшистоф Гетьман підписали партнерську угоду на спільний економічний, культурний, освітній розвиток міст.

22-25 липня 2016 року на запрошення бурмістра м. Кентшина Кшистофа Гетьмана делегація на чолі з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком прибула на святкування «Днів міст партнерських в Кентшині».

В рамках святкування було обговорено ряд робочих моментів подальшої співпраці, а також були обговоренні перспективи написання і реалізації спільних проектів.

Одним із приємних моментів перебування у м. Кентшин була зустріч із головою ГО «Об’єднання українців у Польщі» Адрієм Сидором, головною метою якого є об’єднання нащадків українців, які стали жертвами депортаційної акції «Вісла» розпочатої 28 квітня 1947 року. Андрій Сидор представив для ознайомлення річний план заходів ГО та запросив усіх охочих представників нашого міста долучитися до їх реалізації.

Також мали приємність бути присутніми на Службі Божій у греко-католицькій церкві св. Василя Великого у Кентшині, що була заснована 1989 року. Богослужіння у церкві ведеться українською мовою. Щонеділі  близько 300 вірян беруть участь у Богослужінні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!