28 липня, у Володимир-Волинський прибула делегація з міста Цвікау (Німеччина), для святкування Дня міста. З цього приводу в приміщенні міської ради пройшла прес-конференція.

Міський голова Петро Саганюк зауважив на зустрічі, що на початку започаткування дружби між нашими містами, було посаженно дуб. Очільник міста пояснив що обрали саме таке дерево, тому що росте воно  тисячоліттями, і хотілося б щоб і дружба з нашим закордонним містом-партнером була такою ж довговічною.

Голова делегації Свен Дітріх, який являється представником міської ради Цвікау представив членів делегації:  пані Гупа (була представником 1 делегації у нашому місті в 2013 році), Карл Ерннст Мюллер, Франк Фурбек – міські депутати, Франк Фурбек – журналіст німецької газети «Компас» та двоє водіїв.

Ярослав Матвійчук, перший заступник міського голови, розповів, що 29 липня ще планується провести з делегатами поїздку в село Ласків, та відвідати декілька могил. Після чого відбудеться робоча зустріч у Володимир-Волинській гімназії, куди гості з Німеччини вже навідуються не вперше. Окрім того, в гімназії планували обговорити можливості обміну дітьми між школами міст для навчання.  Також з Німеччини привезли допомогу для однієї з багатодітних сімей нашого міста.

30 липня для гостей із Німеччини запланували зустріч по питанню написання проектів і залучення інвестицій та екскурсію до Львова.

У неділю, наші друзі з Німеччини приймуть участь у всіх міських заходах та побувають на відкритті «Володимирського Узвозу».

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!