Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів, що українських пенсіонерів із 1 серпня стане набагато легше перевірити, оскільки бази Пенсійного фонду та правоохоронних органів будуть об’єднані. Відтак “липових” пенсіонерів стане набагато менше.

“Із 1 серпня вже буде єдиний реєстр. І ми зможемо в електронному режимі обмінюватися даними з базою прикордонників. Ми будемо бачити, що відбувається. Це, звичайно, подобається не всім”, – повідомив Рева, зазначивши, що на окупованих територіях досі залишається понад 300 тис. пенсіонерів.

За словами Реви, тепер ватажкам фейкових республік буде важче задурювати голови людям похилого віку. “Зверніть увагу, ось Захарченко, який називає себе “президентом “ДНР”, оцей самозванець, живе в Донецьку. А батьки його на нашій території. Вони ж громадяни України. Батьки за дітей, діти за батьків не відповідають. Але до чого я веду? Коли вони там розбудовують, як нам розповідають, свою “молоду республіку”, то чомусь до цього “раю” не беруть своїх батьків”, – наголосив Рева під час інтерв’ю для видання “Главком”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пенсіонерам спростять оформлення субсидії. Тепер у декларації про доходи не потрібно буде зазначати розмір доходу, а лише його вид.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!