Розпочався суботній день святкування для мешканців та гостей княжого Володимира із супер забави – каякінг! З 10.00 до 18.00 усі охочі мали можливість більше ніж годину милуватися краєвидами річки Луги.

Але не все так добре як здавалося на перший погляд. За день до сплаву, члени туристичного клубу «ANTAR», які є організаторами заходу, пропливли самостійно по запланованому маршруту, розчистивши річку лише там, де не реально було пройти на каяках. Все інше залишили таким, як воно є, щоб надати можливість усім побачити стан нашої річки. Більшість володимирчан на власні очі переконалася у тому, що Луга з кожним роком стає все бруднішою і…мілкішою.

Журналіст та оператор «ВолодимирМедіа» мали нагоду самостійно прийняти участь у сплаві, і, чесно кажучи, були у захваті, адже довелося на практиці опановувати найпростіші ази цього виду спорту.

Ця атракція дуже сподобалася володимирчанам різної вікової категорії і всі в один голос казали, що треба її повторювати якомога частіше.

На Автослаломі, який проходив перед сценою у парку «Слов’янському» була різноманітна аудиторію і за віком, і за статтю. Дійсно відчула запах паленої гуми, та на власні очі побачила, що можна витворяти на різних машинах. Організаторами цього заходу виступили хлопці з «Drive 2-Володимир-Волинській», які, хоча і вперше, але провели все на вищому рівні. Понад 3 години жителі та гості нашого чудового міста могли насолоджуватися 11- ма учасниками з Нововолинська та Володимира-Волинського. Як розповів один із організаторів, для першого разу ця цифра дуже хороша. Переможців визначали у двох категоріях, – задньопривідні та передньопривідні автомобілі.

Детальніше про ці два нових заходи в цьогорічній програмі святкування Дня міста – в нашому подальшому відеозвіті.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!