У неділю з самого ранку головна площа міста наповнилась заливним і гучним дитячим сміхом. Це володимирська малеча поспішала на дитяче свято.

Розпочалося воно з конкурсу-виставки домашніх улюбленців «Чотири лапи, вуха, хвіст». Слід зауважити що з домашніх улюбленців на конкурсі були представлені гарні породисті песики, кішечки та…кролик та хом’ячок. Марта, Джеся, Роккі, Мася…. – це все клички цих чотирилапих домашніх улюбленців.

Конкурс проводився у вигляді гри-мандрівки, де кожен учасник представив у довільній формі себе та свою домашню тваринку, розповів про особливості догляду за домашнім улюбленцем, цікаві та веселі історії з життя чотирилапих.

Всі учасники конкурсу-виставки ( як господарі так і їхні чотирилапі підопічні) отримали солодкі подарунки та дипломи.

А ще для маленьких та найменшеньких володимирчан того святкового дня відбувся концерт дитячих колективів ДНЗ «Веселі нотки». Чудову розважальну програму подарувала малечі майстерня свята «Цукерочка». «Фішкою» дитячих забав стали перегони на толокарах. Цогоріч їх провели вперше, охочих узяти участь у перегонах було небагато, проте навіть та кількість учасників зірвала шквал гучних оплесків та змусила добре понервувати батьків, які активно вболівали за своїх «гонщиків».

На завершення малеча ще кілька годин «погоцала» під шалені та запальні ритми костюмованої дискотеки.

На майбутнє, одне-єдине зауваження до організаторів цього дитячого дійства: подбайте про місце проведення свята! Танцювати, «конкурсувати» та «толокарити» на такому сонцепалі було не під силу ні дорослим, ні малечі, ні їхнім домашнім улюбленцям. Як то кажуть, витримали «самиє стойкие»!

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!