Фіналістка «Голосу країни-5» Катерина Рибак з Нововолинська стала голосом саунтреку до нового серіалу виробництва «1+1» «Центральна лікарня».

Так, саундтреком до серіалу «Центральна лікарня», який нині йде на телеканалі «1+1», стала композиція «Любов тебе знайде». Автором пісні є музичний продюсер «Голосу країни» Руслан Квінта, а виконала пісню учасниця п’ятого сезону проекту, волинянка Катерина Рибак, яка запам’яталася глядачам чуттєвим виконанням ліричних пісень.

«Мені здається, що медична проблематика в серіалі – це обрамлення, завдяки якому дуже чітко видно, як герої проявляють себе в складних життєвих ситуаціях. Але в першу чергу це історія про кохання, і я за допомогою музики намагався передати почуття і переживання головних героїв», – розповідає Руслан Квінта.

Зазначимо, Катя Рибак і Руслан Квінта не вперше працюють в тандемі. Раніше вокалістка виконала композицію «Все одно ти будеш мій», яка стала саундтреком до однойменної 4-серійної мелодрами на «1+1». За словами композитора, дівчина дуже тонко передає палітру почуттів жіночої душі, проживаючи кожне слово його пісень.

«Коли я вперше почула пісню «Любов тебе знайде», вона мені здалася дуже близькою. У деяких рядках свого часу знайшла відповіді на свої питання, – розповідає Катя. – Я дуже чекала прем’єри «Центральної лікарні», і з перших же секунд серіал мене зацікавив. Дуже переживала за головну героїню Марго, яка після довгої розлуки знову зустріла свою любов».

 

Джерело: http://volyn.tabloyid.com/

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!