Луцький ансамбль танцю “Волиняночка” переміг на міжнародному фольклорному фестивалі у Польщі.

Юним танцюристам із Луцька вдалося вибороти перемогу на традиційному Міжнародному конкурсі-фольклору в м. Зелена Гура (Любуське воєводство, Республіка Польща), що відбувався з 22 до 30 липня, інформує Волинь 24.

Саме зразковому ансамблю народного танцю “Волиняночка” випала честь представляти Україну на цьому конкурсі. Але спершу колектив зумів пройти жорсткий відбір з-поміж 70-ти країн світу. До участі в конкурсі було допущено лише 8 колективів (Індонезія, Індія, Марокко, Словаччина, Болгарія, Україна, Польща, Чорногорія).

Волиняни мали непросте завдання: презентувати не лише народний танець, а й фольклорний спів, національну кухню, традиції та звичаї Поліського краю. А тому ретельно готувалися до поїздки в Польщу.

На сцену фестивалю “Волиняночка” вийшла із 45-хвилинною програмою.

Діти презентували волинські пісні, танці, звичаї – від зустрічі весни до Трійці (веснянки, гаївки, дитячі ігри та забави). І – вразили майстерністю не лише глядачів фестивалю, а й професійне журі.

Саме завдяки волинським дітям Україна здобула перше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі в м. Зелена Гура, обійшовши Словаччину та Болгарію. І виграла призовий фонд у розмірі 1,5 тисячі євро.

Довідково.
Нині у зразковому ансамблі танцю “Волиняночка” займається до трьох сотень дітей.

Засновником та незмінним керівником колективу є Олена Козачук.

Цьогоріч у червні “Волиняночка” відзначила 30-літній ювілей. І підтвердила статус гідною перемогою.

 

Джерело: http://www.volyn24.com/

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!