31 липня, близько обіду, розпочалося театралізоване свято «Володимирський Узвіз».

Усі, хто того дня завітав на традиційне місце Узвозу у парк, що біля історичного музею, мали нагоду побачити всю красу представленого декоративно-ужиткового мистецтва, вернісажу картин та виставки народних умільців. На Узвозі також працювали майстер-класи та містечко майстрів, були облаштовані виставки продукції місцевих товаровиробників, стрілецької зброї. Бажаючі мали також нагоду оглянути фото-сушку «Володимир крізь призму почуттів» та використати за призначенням кілька прекрасних фотозон.

У ході офіційної частини відкриття цього театралізованого свята на сцену вийшли міський голова Петро Саганюк, представники обласної та районної влади, міст-партнерів, народний депутат Верховної Ради України Ігор Гузь, почесні гості, представники громадськості. Запрошені гості того дня дарували очільнику міста Петру Саганюку грамоти та подарунки, висловлювали слова вдячності за таку чудову можливість бути присутніми на цьому святковому дійстві та вітали городян з Днем міста.

Під час урочистого відкриття на сцену Узвозу вийшли: народний аматорський ансамбль «Володимирські музики», чоловіче вокальне тріо «Козаки», Заслужений артист України Тарас Яницький, Володимир Огороднічук (бандурист), народний колектив пісні і танцю землі Грубешівської, вокальна група народного  самодіяльного хору «Любисток» (РБК), зразкова студія вокального співу ЦПО «Лодомир», зразковий колектив народного танцю «Веселка», ансамблі танцю «Колорит» і «Грейс», Олександра Животягіна – фіналіст шоу «Маленькі гіганти».

Виступали також гості з сусідніх міст та районів: фольклорний гурт «Перевесло» Ковельського РБК, фольклорний ансамбль «Оксамит» Турійського РБК, народний аматорський колектив «Калинонька» Іваничівського народного дому «Просвіта».

Дуже вразив усіх присутніх на святі виступ бандуриста, фіналіста шоу «Україна має таланти» Валентина Лисенко.

Чудовим подарунком до Дня міста був також виступ фіналістки вокального шоу «Голос країни» Катерина Рибак. Тривала дружба з Володимиром-Волинським у Катрусі зав’язалася з того часу як вона почала займатися у зразковій студії «Лодомир» (керівник Галина Тюрікова). Відтоді дівчина не упускає жодної можливості виступити на володимирській сцені. І цього разу виступ талановитої юнки зірвав чимало овацій та оплесків вдячних володимирчан.

Чимала увага була прикута до показових виступів лицарів зі зброєю, які продемонструвала володимирчанам творча група «Княжа забава».

Традиційно було організовано вшанування «золотих» подружніх пар у супроводі духового оркестру «Арсен».

Пізніше перед гостями Узвозу виступили українські гурти «Чорні черешні» та «ФлайzZzа». Хоча останніх народ чекав біля культурно-мистецького центру. Власне, там, де було зазначено в програмі святкування. Молодь тільки згодом зорієнтувалась, що «ФлайzZzа» «тусується» на Узвозі. Тому, ті, хто хотів поєднати приємне з видовищним, – залишились в деякій мірі незадоволеними. Проте, було класно – як слухати «ФлайzZzа» так і дивитися фаєр-шоу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!