Уже не вперше володимирчан радують актори-аматор театру «Різнобарв’я». Цього разу вони приготували чергову порцію позитивних емоцій, презентувавши виставу «Кохання та підступність по-українськи».

Бажаючих подивитися на гру аматорів прийшло доволі багато. За кілька хвилин усі місця в залі були заповнені, а деяким глядачам доводилось стоячи дивитися виставу. Та це не завадило їм отримати насолоду від перегляду. Кожна сценка супроводжувалась гучними оплесками, та найактивніше люди реагували на гумористичні постановки. З цього можна зробити висновок, що драми всім нам вистачає й у реальному житті.

Шквал оплесків вибухнув, коли на сцену вийшла Проня Прокопівна, яку зіграла Тетяна Палаєвська. Вона настільки перевтілилась в образ героїні з відомої комедії «За двома зайцями», що, дивлячись на її гру, емоції просто зашкалювали. Таку ж саму реакцію викликав Свирид Голохвастов, котрого зіграв Василь Борусевич.

Закінчилась вистава постановкою «Весілля у Малинівці», де грала родина Пикалюків та Юрій Лукницький.

Зморені спекою та задухою, яка реально стояла всі ці півтора години в залі культурно-мистецького центру, люди виходили задоволені та «на позитиві». Усіх «пекло» лише одне питання: чим актори-аматори дивуватимуть володимирського глядача наступним разом.

Жанна Білоцька

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!