31 липня, у День міста, у Володимирі-Волинському на площі Героїв точилась запекла боротьба між  легкоатлетами з різних куточків України. На «Володимирські висоти» своїх вихованців привезли відомі українські тренери – Валерій Лебедюк, Ірина Пустовойт та Олег Вегнер. Наше місто представляли Вадим Кравчук, Андрій Куліш, Сергій Климчук, Андрій Менкунець, Віталій Панасюк,  Настя Матвійок  та Ліза Лата, які тренуються у майстра спорту – Михайла Захарченка.

Слід зазначити, що Вадим Кравчук напередодні представляв  нашу країну у Чехії на міжнародних змаганнях і прибув на «Володимирські висоти» за кілька годин до їх початку. Його графік є досить напруженим і вільного часу – обмаль. Проте він все ж таки знайшов його задля участі у змаганнях. Як вдалося дізнатися, нещодавно йому пропонували переїхати до США, але він відмовився. Зізнається, що поки не готовий до цього, але не виключає можливості, що у майбутньому може прийняти пропозицію працювати за кордоном. Наразі готується до відбору на Чемпіонат Європи, який відбудеться у наступному році.

Перемогу у «Володимирських висотах здобув Артур Колесник із Миколаєва, який підкорив висоту – 2.16 м. Друге місце посів Вадим Кравчук, третє – Андрій Ільницький з Козятина. Є сподівання, що у наступному році змагання стрибків у висоту  отримають міжнародний статус. А поки команда України активно готується до Олімпіади, яка відбудеться в Ріо.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!