У рамках проекту «Турбота взамін на любов», який став переможцем у конкурсі проектів розроблених інститутами громадянського суспільства дітей та молоді, його автор Оксана Сапіга та депутат міської ради Максим Клим’юк не залишилися осторонь святкування Дня народження рідного міста. І у його рамках, було організовано, для діток та їх сімей, які є учасниками проекту, перегляд мультфільму в кінотеатрі ім. Т. Г. Шевченка. Захід відбувся 30 липня о 17.20.

Діти мали можливість познайомитися між собою, поспілкуватися, знайти нових друзів. А батьки поділитися враженнями від заходу.

Їхній увазі було предствлено мультфільм під назвою «Льодовиковий період 5» у 3D форматі. Цей мультиплікаційний шедевр зарекомендував себе як один з найпопулярніших і затребуваних у світі анімаційних композицій, завдяки своєму насиченому сюжетом, доступності подачі інформації і легким сприйняттям. Завдяки таким факторам, перегляд картини став бажаним як для дітей, так і для їх батьків.

За допомогу,  організатори дійства щиро подякували Галині та Андрію Зибі.

Сміх у залі, задоволенні очі, які світилися від радості та  посмішки батьків – це варте того, щоб і надалі проводити різноманітні заходів для діток з особливими потребами. 

Пам’ятаймо: взамін на нашу увагу та турботу ця прекрасна малеча завжди даруватимуть нам любов!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!