Суспільно-політичне ток-шоу “Протилежний Погляд LIVE” уже цими днями стартує у прямому ефірі на екранах волинських глядачів.

Відтепер програма виходитиме щоп’ятниці у прямому ефірі на телеканалі “Нова Волинь”, – пише Конкурент.

Автори передачі презентували дату виходу на екран та основні подробиці другого сезону. “Реконструкція центральних вулиць Луцька: нагальність чи піар?” Саме з такою темою відбудеться прем’єра програми у п’ятницю, 5 серпня, о 19:45 на ТРК “Нова Волинь”.

До обговорення запрошені два опоненти – перший заступник міського голови Тарас Яковлев та депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук.

Оновлене волинське ток-шоу стартує вже цієї п’ятниці

На думку авторів, тема є актуальною для кожного небайдужого мешканця нашого міста, адже є доволі суперечливою та неоднозначною. До дискусії зможе долучитися глядацька аудиторія, зателефонувавши у студію або написавши коментар на офіційній сторінці програми у соціальній мережі Facebook.

Як розповіла ведуча ток-шоу Галина Падалко, головною новиною є не лише зміна дискусійного майданчика, але і абсолютно новий формат. Відповідно до принципів “Протилежного погляду LIVE”, основною метою є відображення принципово протилежних думок, що дає змогу конструктивно і зважено оцінити ситуацію з різних позицій, що, своєю чергою, забезпечить динамічність та гострість дискусій.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!