«Миротворець» створює гру PokemonRu для вистежування бойовиків, що воювали на Донбасі, передає varta.kharkov.

Як пише Фокус, Адміністрація проекту «Миротворець» оголосила про намір створити ігровий додаток з робочою назвою PokemonRu для пошуку і відстеження пересувань тих найманців, що воювали на Донбасі і які намагаються ховатися в мирних містах.

Заява опублікована на офіційному сайті проекту. Додаток передбачається створити для смартфонів і планшетів на базі операційних систем Android і iOS.

«Гравці мають шукати схованих російських найманців і російських військових злочинців (далі – покемони) в містах, де вони живуть, а також таємно відстежувати маршрути їх переміщення. За документальну інформацію, отриману про російських покемонів, повинні нараховуватися бонуси, які, після досягнення певного рівня , можуть бути монетизовані. Крім того, нових російських покемонів можна самостійно виявляти, а інформацію про них заносити на інтерактивну карту з прив’язкою геотеги до місця їх виявлення або проживання», – повідомляє «Миротворець». На даний час автори проекту шукають розробників для створення програми.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!