Четвертого серпня по вулиці Сагайдачного, 3 відбулася зустріч жителів цього будинку із народним депутатом України Ігорем Гузем.

На початку народний обранець ознайомив присутніх зі своєю діяльністю та метою візиту, розповів про конкурс проектів та інші важливі питання, які піднімалися останнім часом. Після чого вислухав запитання та прохання мешканців будинку.

Як з’ясувалося під час зустрічі, основне, що турбує мешканців цього будинку – це питання теплопостачання. Адже після встановлення лічильника, вони стали платити більше, коли в інших будинках платять набагато менші суми за використане тепло. Звучало також припущення, що причиною усьому цьому є підвал, який переданий у приватну власність і не стоїть на обліку в теплокоменерго.

Народному депутату також задавали ряд інших запитань, зокрема про робочі місця для молоді, підвищення цін на ліки, створення ОСББ, облаштування каналізації та багато іншого.

На зустрічі також був присутній Ярослав Матвійчукперший заступник міського голови, який прислухався до проблем мешканців цього будинку та пообіцяв вивчити детально  питання що стосується цього підвалу, щоб побачити масштаб проблеми та разом шукати вихід.

Після завершення зустрічі Ігор Гузь разом з мешканцями будинку та Ярославом Матвійчуком спустився в підвал. Картина відкрилась не дуже приємна – труби кріпляться на дротах, купи сміття – це в тій частині підвалу до котрої можна пройти. За словами жителівбудинку, в іншу частину  підвалу без чобіт просто не зайти.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!