Якщо сім’я має дохід вищий за 1450 гривень – забудьте про допомогу від держави.

За нинішніх умов у молодих батьків часто не вистачає коштів навіть на найнеобхідніше для своєї малечі. На допомогу від держави теж не доводиться чекати. Тому батькам необхідно поєднувати виховання дітей з заробітком. Соціальні виплати згодяться хіба що на покриття мінімальних витрат.

Нагадаємо, що сума державної домоги для дітей до трьох років раніше становила 350 гривень на місяць. Виплати не залежали від доходу сім’ї. Тому навіть коли середньомісячний дохід перевищував прожитковий мінімум, молоді батьки могли отримати цю дійсно незначну суму. Максимально сума соціальної допомоги могла сягати 614 гривень за прожиткового мінімуму розміром 1218 гривень.

Якщо раніше на отримання державної допомоги на дітей до трьох років могла розраховувати кожна сім’я, то відтепер коло отримувачів такої допомоги дуже звузилось. Згідно з нововведеннями, розмір соціальних виплат залежить від доходу сім’ї.

Сума соціальної допомоги дорівнює різниці прожиткового мінімуму на дитину та сукупного середньомісячного доходу сім’ї з розрахунку на одну людину. Тому сім’я, яка має низькі доходи або взагалі нульові, може отримати майже повну суму розміром прожиткового мінімуму – 1450 гривень. Оскільки багато сімей мають сталий дохід, ця сума зменшується на розмір доходу. Деякі можуть отримати допомогу розміром 600-700 гривень, інші взагалі  можуть залишитись і без неї.

Відтак якщо середньомісячний дохід сім’ї складає суму більшу, ніж 1450 гривень, на соціальні виплати від держави батьки не можуть розраховувати взагалі.

Втім, з нульового доходу, звісно, тільки збільшується. Тому ті, хто отримував максимальну суму виплат, з кожним роком отримує дедалі менше. Адже зрозуміло, що в 1450 гривень вкластись нереально. Відтак батьки змушені працювати, аніж чекати подарунка від держави.

Джерело: https://pogliad.ua

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!