Список бюджетників, які вступають на денну форму бакалаврату не “підтягуватиметься”, навіть якщо хтось з рекомендованих до зарахування відмовиться від свого бюджетного місцяПро це йдеться у листі першої заступниці міністра освіти Інни Совсун керівникам ВНЗ.

Списки зарахованих на бюджет будуть оприлюднені до 12:00 6 серпня. Контрактники дізнаються результати 12 серпня.

Місця держбюджету, від яких відмовляться абітурієнти, використають для того, щобзабезпечити місцями пільгові категорії абітурієнтів, чиї батьки загинули в АТО.

Зарахування вступників на місця державного замовлення, які звільняються шляхом просування списків не проводиться. Невикористані місця державного замовлення повертаються відповідному державному замовнику“, – зазначає Совсун.

Вищі навчальні заклади можуть звертатися до своїх державних замовників (МОН, інших міністерств чи місцевої влади), щоб вони виділили додаткові місця для вступників пільгових категорій, які не пройшли на бюджет та зараховані на контракт.

 

Рейтинговий список абітурієнтів, що вступають у виші на здобуття  будь-якого іншого освітньо-кваліфікаційного рівня та/або не на денну форму навчання може змінюватись.

Якщо в такому випадку абітурієнти не виконають умов зарахування, наприклад, не принесуть у визначений  термін оригінали своїх документів – ВНЗ можуть зараховувати нижчих за рейтингом вступників на звільнені  місця.

life.pravda.com.ua

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!