У суботу, 6 серпня, відбувся квест у парку “Слов’янський” в рамках проекту «Турбота взамін на любов» для діток з обмеженими можливостями.

Розпочався захід о 18.00 біля центрального входу у парк, де Максим Клим’юк, депутат міської ради, голова організації «РЕВЕРС», яка реалізовує проект, розказав дітям та їхнім батькам чим вони планують займатися цього погожого вихідного дня.  А на діток того дня чекала захоплива та цікава подорож  казковою країною, з безліччю конкурсів та забав.

Отож перша зупинка була біля чарівної феї, і для того аби повністю поринути в казку, вона розмалювала дітвору різноманітними малюнками. Далі по маршруту малеча рухалася з квіточками, метеликами, павучками і навіть тигриками…на обличчі.

І вже таким цікавим та веселим складом малеча завітала в гості до чудового бандуриста – Валентина Лисенка, учасника багатьох телевізійних талант-шоу, уродженця нашого славного міста, зірка яка засвітила цього дня для наших діток.

Усі присутні були в захваті від звучання цього прекрасного інструмента, до речі, дехто з діток навіть виявив бажання також навчитися грати так як Валентин. Щоб потрапити в наступний пункт призначення, потрібно було відгадати мелодію, яка прозвучала на бандурі, а мелодія ця була з мультфільму «Фіксікі», який діти так полюбляють, і з легкістю її впізнали.

Мандрівка продовжувалася, дітвора з радістю чекала наступного етапу квесту та із захопленням виконувала завдання, яке поставив перед ними Максим. Усі повинні були зробити паперового кораблика, написати на ньому своє ім’я та запустити у далеке плавання. І вже за декілька хвилин усі каталися на гойдалках, гірках та слухали пісні Дзідзьо у виконанні Олександра Климчука. Уся дітвора підспівувала та веселилася разом із батьками.

На закінчення розваг та веселощів діти малювали свого улюбленого звіра на асфальті. Після виконання останнього завдання, кожен отримав кольорову кульку, усі разом дітки сфотографувалися на пам’ять, загадали бажання та відпустили жовто-блакитні “мрії” у небо.

Оксана Сапіга – автор проекту «Турбота взамін на любов» та Максик Клим’юк – депутат міської ради, голова молодіжної ради та керівник ГО «РЕВЕРС», щиро дякують за допомогу в організації дійства Ярославу Пилипюку, Валентину Лисенку, Олександру Климчуку  та усім дітками і їхнім батькам      

Нагадуємо, проект «Турбота взамін на любов» покликаний звернути увагу на дітей з особливими потребами та сім’ї, у яких вони виховуються, а також надати допомогу, яку вони потребують.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!