Деякі депутати Верховної ради вимагають прозоро та публічно переглянути тарифи усіх без винятку теплопостачальників. Відповідне звернення з вимогою надати пояснення щодо формування тарифів на тепло та їхнєвибіркове зменшення для окремих компаній – постачальників послуг було направлено до НКРЕКП.
 
За словами нардепів, перегляд тарифів НКРЕКП буквально за два місяці після підвищення є свідченням їхньої непрозорості та необґрунтованості.

«Схоже на те, що НКРЕКП затверджує тарифи навмання – без належного обґрунтування. Тому ми вимагаємо прозоро та публічно переглянути тарифи усіх без винятку постачальників тепла та гарячої води», – йдеться у зверненні.

Депутати переконані, що протягом двох останніх місяців на ринку енергоносіїв не відбулося жодних відчутних змін, які могли б вплинути на вартість тепла та гарячої води.  Поміж причин перегляду тарифів НКРЕКП назвав проведену на цих підприємствах реконструкцію. Проте, кажуть депутати,  це плановий процес і про нього мало бути відомо на момент затвердження тарифів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!