З метою запобігання випадкам несанкціонованої торгівлі та ліквідації її осередків у невстановлених для цього місцях на території міста Володимира-Волинського міським головою було підписане  розпорядження про створення робочої групи, що займатиметься моніторингом, профілактикою та ліквідацією стихійної торгівлі.

До складу даної робочої групи увійшли працівники виконавчого комітету, Володимир-Волинського відділення поліції, відділення муніципальної поліції, управління держпродспоживслужби.

У зв’язку з цим міська влада звертається до усіх мешканців міста з проханням не здійснювати реалізацію продуктів харчування у непризначених для цього місцях. Незаконна торгівля підпадає під статтю 160 КУпАП і карається штрафами – від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. А також це порушує правила благоустрою міста, а відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» – тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Проте, робоча група ставить на меті не лякати людей штрафами й конфіскацією товару, справа не у штрафах, а в наведенні в місті елементарного порядку.

Крім того, володимирчан просять відмовитись від покупок «з рук» на тротуарах міста. Бо ця покупка ніколи не буде безпечною, особливо в теплу пору року.

Більше того, продавці на таких точках не можуть похвалитись ані відповідним маркуванням, ані власними медичними книжками. А що вже говорити про лабораторні перевірки, про які вони навіть і не здогадуються.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!