У РФ в люті від рішення українського гімнаста Олега Верняєва не спілкуватися з представниками російських ЗМІ на Олімпійських іграх в Ріо: напередодні після завоювання срібній медалі в абсолютній першості Верняєв проігнорував росіян в мікстзоні, – повідомляє Апостроф.

“Неприятный эпизод произошел после соревнований гимнастов в микст-зоне, куда выходят призеры для общения с журналистами. Корреспондент российского телевидения окликнул Верняева. Тот подошел, но увидев микрофон с надписью “Россия” тут же демонстративно развернулся и ушел в раздевалку, не сказав ни слова”, – повідомляє кореспондент видання Спорт-Експрес.

“Бандеровское отрепье”, “Мелкий человечишка”, “Чудик зомбирован не на шутку…”, “Человек из Донецка и выступает за Украину. Какие вопросы могут быть?”, – такі коментарі з’явилися під повідомленням видання СЕ.

А трохи пізніше, через кілька годин, видання видало матеріал під назвоюУкраїнець Верняєв виконав наказ ігнорувати російських“, де описуються всі випадки відмов українських спортсменів спілкуватися з РосЗМІ, в тому числі і знаменитий випадок з тенісистом Сергієм Стаховським, який прямим текстом заявив, що не збирається спілкуватися з росіянами.

Також  журналіст нагадав про те, що міністр молоді та спорту України Ігор Жданов дав чітку директиву спортсменам ігнорувати пропагандистські ЗМІ.

   Нагадаємо, українець Верняєв, в боротьбі за золоту медаль, поступився японцеві Кохеі Учимуретитулований опонент обійшов 22річного донеччанина в останній вправі на перекладині, це викликало обурення в соцмережах. Вболівальники були вкрай не задоволені рішенням суддів, які явно допомогли японцеві обіграти Верняєва.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!