10 серпня відбулись установчі збори з числа голів ОСББ, ЖБК та представників ініціативних груп по створенню ОСББ.

Ініціатором такого заходу виступив керівник Ради голів ОСБ міста Луцька Петро Лавренюк та перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Метою цих зборів стало створення відповідного громадського формування у місті Володимирі-Волинському, яке буде спрямоване на посилення інформаційно-розяснювальної роботи серед населення, залучення бюджетних та кредитних коштів для відповідних органів самоорганізації населення міста. Петро Лавренюк поділився досвідом роботи відповідної Ради в місті Луцьку.

Отже, 14 представників, присутніх на заході, прийняли рішення про створення відповідної Ради у місті Володимирі-Волинському. Тут же присутні визначилися з керівним складом даної організації: її керівником обрали голову ЖБК “Юність”Григорий Цаль-Цалко, а його заступниками – голову ОСББ “Мрія” Людмилу Власюк та представника ініціативної групи по створенню ОСББ по вул. Луцькій, 154/156 Валерія Зайцева. Їм же було доручено скласти установчо-розпорядчі документи новоствореного об’єднання та подати на державну реєстрацію.

Є сподівання, що це громадське об’єднання активно і цілеспрямовано відстоюватиме інтереси та сприятиме благополуччю жителів багатоквартирних будинків.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!