Учора в місті вкотре працювала робоча група по перевірці готовності навчальних закладів до роботи в новому 2016-2017 навчальному році. Цього разу увага перевіряючих була націлена на гімназію ім. Олександра Цинкаловського, п’яту школу ім. Анатолія Кореневського, ДНЗ «Волиняночка» та міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

Як повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук» перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, в роботі керівника міської гімназії Олександра Романюка відчутно вплив європейської співпраці, заклад поступово, крок за кроком набирає сучасного вигляду – облаштовується вхід, наводиться благоустрій на місці колишньої котельні, покладена плитка в їдальні, в коридорах встановлено прилади LED-освітлення, в класах вмонтовано дошки іноземного виробництва та системи захисту на вікна.

«Наводять лад і для вихованців дитячого садка – групи готові зустріти малечу. Зі сторони житлового масиву є потреба відремонтувати огорожу, йде ремонт пральні. А ось аварійні сходи і площадка під ними перебувають не в належному стані. Власними силами поточний ремонт уже виконав МНВК, зусилля по підготовці до навчального року заклад спрямував на підготовку техніки та устаткування для навчання учнів. В ЗОШ №5 встановлено сучасну енергозберігаючу систему освітлення та вкладено плиточну долівку в коридорах, замінено систему опалення, – повідомив Ярослав Анатолійович.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!