На сьогодні існує багато способів та методів, як обманути техніку, яка запрограмована на те, аби убезпечити людину в разі небезпеки. Зокрема, автомобілі обладнані датчиком, який реагує на пасок безпеки, а якщо водій сів за кермо та не пристебнувся, датчик спрацьовує та подає відповідний сигнал.

Проте, більшість українських водіїв не те, що ігнорують ці сигнали, а навчились їх блокувати за допомогою спеціальних заглушок.

Однак, 50% ДТП зі смертельними наслідками стаються через безпечність водіїв та їх небажання користуватись пасками безпеки.

Про це у соцмережі “Фейсбук” повідомляє Police911.

«Більше половини українських водіїв ніколи не користуються пасками безпеки. Спеціально для них на автозаправках продають заглушки для ременів безпеки – щоб не пищало. Коштує цей бидло-гаджет близько 16 грн. (Близько $ 0,7) – саме у стільки оцінюється життя ідіота. Зате у 90% – ікона в авто. Маючи ікону і заглушку, можна не перейматися за свою долю.
Немає нічого більш жахливого, ніж доля водія, який в момент дорожньої пригоди виявився не пристебнутим паском безпеки. Ось як розвиваються події, коли водій на швидкості 80 км/год. скоює наїзд на яку-небудь нерухому перешкоду.
Через 0026 секунди після удару вдавлюється бампер; сила, в тридцять разів перевищує вагу автомобіля, зупиняє його рух на лінії передніх сидінь, тоді як його пасажири – якщо вони не пристебнуті ременями безпеки – продовжують рухатися в салоні автомобіля зі швидкістю 80 км/год.
Через 0,039 секунди водій разом із сидінням стрімко рухається вперед на 15 сантиметрів.
Через 0,044 секунди він грудною кліткою ламає кермо.
Через 0,050 секунди швидкість зменшується настільки, що на автомобіль і на всіх пасажирів починає діяти сила тяжіння, яка в 80 разів перевищує їх власну вагу.
Через 0,068 секунди водій із силою в 9 тонн вдаряється об панель приборів.
Через 0,092 секунди водій і пасажир, сидить поруч одночасно врізаються головами в переднє вітрове скло автомобіля та отримують смертельні ушкодження черепа.
Через 0,100 секунди водій, який вже повис на кермі, відкидається назад; він вже мертвий.
Через 0,110 секунди автомобіль починає злегка відкочуватися назад.
Через 0,113 секунди пасажир, який сидів за водієм – якщо він також не пристебнутий – виявляється з ним на одній лінії, завдає йому новий удар і одночасно сам отримує смертельні ушкодження.
Через 0,150 секунди настає повна тиша; осколки скла та уламки заліза падають на землю. Місце зіткнення огортає хмара пилу. Все відбулося менш ніж за дві десятих секунди», – йдеться в дописі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!