На порядок денний нещодавнього засідання громадської ради, що функціонує при Володимир-Волинській РДА, виносилося два питання: інформація начальника служби у справах дітей РДА Олександра Смоляра про стан сімей , які потрапили у складні життєві обставини; формування ініціативної групи по створенню нової громадської ради, адже повноваження нинішньої закінчуються 14 жовтня.

Свою інформацію Олександр Смоляр  розпочав з того, що зачитав заключення лікарів про хворобу маленького Іванка із села Федорівка та наголосив, що діагноз лікарів Володимир-Волинського ТМО не підтвердився. І захворювання дитини (судоми) є наслідком підвищеної температури тіла. Нині хлопчик поправляється і загрози його життю уже немає. Окрім цього, пан Смоляр запропонував членам громадської ради відвідати дві багатодітні родини із села Жовтневе та Галинівка, які перебувають на обліку соціальних служб. З цією пропозицією погодилися, залишилося тільки узгодити дату інспектування.

Можливо б на цьому й завершився диспут, якби не виступ Миколи Селецького, котрого дуже обурила стаття про федорівську сім’ю, опублікована в міськрайонній газеті. До речі, стаття підготовлена членом ради, кореспондентом цього видання. Дивувало й те, що та пані цього разу чомусь не прибула на засідання, щоб подати свою точку зору.

Дехто із членів ради цієї статті в очі не бачив, тому голова громадської ради Олександр Дзядук вирішив її зачитати. Після озвучення ситуації відносно перевірки матеріально-побутових умов групою у складі декількох членів ради та пана Смоляра федорівської родини, дискутувати почали вже на підвищених тонах.

Микола Селецький навіть висловив своє припущення відносно професійності працівників соціальних служб району. Пан Смоляр, у захист працівників згаданих служб, наводив декілька фактів із власного досвіду, коли доводилося самим проводити генеральне прибирання у домівках подібних родин, купувати продукти…

На завершення засідання члени громадської ради запропонували представникам соціальних служб більш тісніше працювати із сільськими головами та фельдшерами, аби вчасно виявляти подібні родини та всіляко їм надавати допомогу.

А ще вирішили, що надалі інспектування подібних сімей буде проводитися спільно із членами громадської ради.

Людмила Гнатюк

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!