Новини до кави

Як виховати успішну дитину

У всіх свої методики виховання, хтось вважає, що дитина має зростати в атмосфері абсолютної любові, хтось упевнений, що лише заборонами та муштрою можна виховати сильну особистість. Є декілька методів, які задовольнять і батьків, і дітей.

У Володимирі говорили про долю фонтану, про зменшення ліжко-місць та підготовку до свята

Учора в приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулося чергове засідання Громадської ради.

На порядок денний виносилось три важливих питання: проект будівництва фонтану у місті, скорочення ліжко-місць у Володимир-Волинському ТМО та перелік заходів, присвячених 25-річчю Незалежності України. Щоправда, до порядку денного ще одноголосно було внесено розгляд питання стосовно надання квартири мешканцю нашого міста.

Серед 15 архітектурних перлин України, які ще можна врятувати є і волинська перлина

Зі славною і багатою історією, та забуті людьми. По всій Україні – безліч архітектурних пам’яток, якими у свій час пишалися і які були епіцентром історичних подій. Нині вони не втратили історичної цінності, але стали просто непотрібними… Історичні будівлі – приклади неокласицизму, бароко, неоготики та багатьох інших стилів. На жаль, вони залишені на поталу часу, який невблаганний до цих творінь.

Подорожуємо з “ВолодимирМедіа”

Де поснідати в Івано-Франківську о 6 ранку, як піднятися на міську ратушу, якщо вона закрита для туристів, та де подивитися на захід сонця ? 

Українці масово переходять на вітчизняні товари

Українські споживачі перестали надавати перевагу імпортним товарам.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: