Андрій Литвин, керівник групи, яка розслідує смерть юної Каті Литкіної з Нововолинська, днями відповів на запитання місцевих репортерів, повідомляє «Радар».

Насамперед він висловив співчуття рідним і близьким дівчини, запевнив: зробить усе, аби розслідування було об’єктивним і винуватців було покарано.

Як розповів пан Литвин, 3 серпня вночі (близько 1-ї години) бабуся Каті повідомила чергову частину, що її онучка зникла ввечері 1 серпня близько 23-ї години. Дівчина сказала, що вийде з дому на 5 хвилин, і не повернулась. При собі мала мобільний телефон.

Тієї самої ночі – 3 серпня – розпочався пошук дівчини, були допитані родичі.

Раніше бабуся на сполох не била – думала, що онука пішла до свого хлопця Мирона. Таке вже траплялось. Однак ввечері 2 серпня він сам завітав до її хати й запитав: «А де Катя?» Тоді жінка й занервувала.

Розшукові заходи поліції результату не дали. 11 серпня ввечері батько Каті самотужки виявив її тіло на верхівці терикону третьої шахти.

Як з’ясувалося колишній приятель дівчини – Максим щоліта приїздить зі Словенії сюди в гості до родичів. Зі слів Мирона, Катя того дня казала йому, що ввечері має зустрітися з Максимом –  віддати деякі диски й малюнки.

Пізно ввечері Мирон провів Катю до бабусиної хати і пішов до себе. Дівчина вийшла з дому за якихось 7-10 хвилин потому.

Кажуть, що були люди які бачили її о тій порі на зупинці з двома хлопцями.

Як вже раніше повідомлялося, ввечері 11 серпня батько, знайшовши тіло на териконі (за сильним специфічним запахом), викликав поліцію. Та оточила терикон і відклала детальний огляд місця події до ранку. Уранці експерти й оперативники ретельно обстежили терикон і виконали необхідні дії.

Усі золоті прикраси лишились на тілі дівчини – отже, це не було пограбуванням. Череп розбитий. Розтин засвідчив, що смерть настала у ніч зникнення дівчини. Слідів волочіння на тілі не виявлено.

Запобігти загибелі Каті поліція не могла, адже про зникнення онуки бабуся повідомила аж у ніч проти 3 серпня.

Кримінальне провадження відкрили за фактом умисного вбивства. Відпрацьовують різні версії. Опитали сотні людей, визначили коло осіб, які можуть бути приченими до злочину. Чекають на висновки криміналістичної експертизи.

Перевіряють усю інформацію в соцмережах і ту, що надходить із інших джерел. Численних анонімних коментаторів, які буцімто щось знають, керівник слідства запрошує на розмову до себе або до слідчого.

Справа перебуває на контролі в головному управлінні національної поліції та ГУ НП у Волинській області. Поліція, наголосив Андрій Литвин, найбільше зацікавлена у тім, щоб дошукатись істини.

Наразі причину смерті ще не названо, бо експертизу не завершено.

Кінолога 11 серпня, сказав Литвин, не залучали, бо собака не взяв би слід – трупний запах був надто сильним.

Андрій Литвин запевнив: розв’язка наближається.

Нагадаємо, Катрусю Літкіну поховали 13 серпня.

До речі, 14-го серпня в центрі Нововолинська зібралося чимало городян, батьки загиблої та представники групи, яка розслідує смерть юної Каті Литкіної. Люди вимагали публічного розгляду цієї справи, рішучості від правоохоронців та більшої відкритості у всіх своїх діях.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!