Кажуть, що читач прагне якнайбільше скандалів, сенсацій та пліток. Неправда. Читач в цьому бурхливому морі щоденного негативу шукає хоча б крихточку позитивних новин. Ми допоможемо йому у цьому, з рубрикою «Пібірка ДОБРИХ новин». Читайте – тіштеся, радійте і посміхайтесь.

  • Стрибок українського гімнаста назвуть на його честь

На Олімпіаді-2016 гімнаст Ігор Радівілов виконав особливий стрибок, який тепер буде називатися The Radivilov.

  • Вкладники збанкрутілого банку все ще можуть отримати свої гроші

Починаючи з 15 серпня 2016 року, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує виплати коштів вкладникам “Дельта банку”. Про це повідомляє прес-служба Фонду. Продовження виплат засновано на прийнятому виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів рішенні №1481 “Про продовження виплат вкладникам АТ “Дельта банк”. “Для отримання коштів вкладники “Дельта банку” з 15 серпня по 26 вересня включно можуть звертатися в установи банків-агентів Фонду: АТ “Ощадбанк” та АБ “Укргазбанк”.

  • Учасники АТО зможуть простіше знайти роботу

Військові, які брали участь у антитерористичній операції, можуть влаштуватися на роботу завдяки 5 відсотковій квоті на підприємствах, організаціях та установах. Роботодавці отримають право на компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у разі працевлаштування учасників АТО.
Такі зміни визначені у Законі України щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників АТО.

  • Російського репера знову не впустили в Україну

В Одесі скасували концерт російського репера Олексія Долматова, який виступає під псевдонімом Гуф.

Його не впустили на територію України. СБУ заборонило в’їзд Долматову в Україну після того, як репер виступив з концертом в окупованому Криму.

«Причина – в законності заборони в’їзду на територію України Олексія Долматова. При всьому бажанні, якимось чином вплинути на ситуацію, закон є закон, і його потрібно дотримуватися», – пояснило зрив концерту керівництво клубу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!