Останнім часом у Володимирі-Волинському взялися активно асфальтувати бічні вулички. Більші, чи менші, але вже з початку року їх заасфальтували вже більше десятка.

Бажаючих аби їхня вулиця набула нового ошатного вигляду за останні півроку помітно зросло.

– Сьогодні від мешканців міста надійшло близько 70 заяв на асфальтування вулиць, – зазначив міський голова Петро Саганюк на щотижневому брифінгу. – Нещодавно в один день тільки надійшло більше п’яти заяв. І починається: чому ту вулицю асфальтують, а нашу ні… Чому їхня з тротуаром, а наша ні….

Саме тому в міській раді уже думають над тим, щоб прийняти рішення приступати до асфальтування вулиці лише після того як там буде створено вуличний комітет.

– Таким чином мешканці вулиці теж братимуть безпосередню участь у благоустрої своєї вулиці, – зазначив міський голова. – Будуть більш бережно ставитися до того що зробили спільними зусиллями. Таким чином можна буде чути та враховувати пропозиції усіх мешканців вулиці, яку візьмуться асфальтувати.

А цікаво, чи зможуть тоді ці новостворені вуличні комітети притягнути до відповідальності виконавця робіт, у разі якщо роботи з асфальтування вулиці виконані неякісно? Якщо так, то це непогана перспектива…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!