Днями відбулася зустріч голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, його радника Бориса Кондратюка з керівником ОК «Захід» Ігорем Довганем. Як повідомляє відділ інформаційної політки облдержадміністрації, зустріч відбувалась не в кабінетах – оглянули місце дислокації 14-ї бригади.

Командир бригади Олександр Жакун доповів про наявні проблемні питання, які виникли при облаштуванні військового містечка у Володимирі-Волинському та потребують якнайшвидшого вирішення.

Очільник Волинської ОДА та керівник ОК «Захід» оглянули стан військового містечка 14-ї бригади.

– На мене воно справило гнітюче враження, – поділився враженнями від поїздки Володимир Гунчик. – Думаю, потрібно активно попрацювати в цьому напрямку, аби відновити містечко. А то повернуться військові зі сходу, а тут – таке! Консолідувати зусилля влади, бізнесу, військових і забезпечити у 2017-му повне відновлення матеріально-технічної бази, але без військових об’єктів. Мову веду про місця побуту.

Окрім того, Володимир Гунчик та Ігор Довгань домовилися у першій декаді вересня провести нараду за участю представників командування ОК «Захід», керівництва області та Володимир-Волинської міської ради й детально обговорити питання, що стосуються організації виконання Указу Президента України, яким передбачено шефство органів влади над військовими частинами, зокрема, Волинської ОДА над військовими частинами командування «Захід», які розташовані на території області.

Окрім того, під час зустрічі, додатково обговорили і питання виконання завдань Генерального штабу, щодо залучення мешканців Волині на контрактну службу в Збройні сили України.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!