17 липня, під кінець робочого дня на подвір’ї ПТМ «Теплокомуненерго» відбувалися якійсь, як любить казати наша молодь, «двіженія». Поліція, місцеві журналісти, депутати міської ради, працівники підприємства… Всі скупчилися неподалік поліцейської автівки. То що насправді робила поліція на території підприємства? Зараз спробуємо коротко пояснити.

Того дня, приблизно після 16.00 проходила нарада в стінах ПТМ «Теплокомуненерго». Під час наради до кабінету увійшла директор підприємства Анна Рубанова.

Зі слів директора підприємства, вона звернула увагу на неадекватну поведінку головного інженера і поцікавилася чи, бува, він не на підпитку. Як розповіла Анна Рубанова, він  підтвердив, що вживав сьогодні алкоголь, і навіть запропонував пройти тест на вміст алкоголю в організмі. Зважаючи на те, директор підприємства викликала поліцію, для того щоб доставити посадовця на освідчення. Проте, після прибуття поліції пан Жук чинив опір, і правоохоронці були змушенні надіти йому кайданки. Більше години, його вмовляли поїхати добровільно на освідчення, проте всі старання були марними. Прибув ще один наряд поліції і його доставили в приймальне відділення Володимир-Волинського ТМО.

 

Що відбувалося в приймальному відділення – в наших подальших розповідях.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!