18 серпня у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулося чергове засідання міськвиконкому. На порядок денний було винесено більше двадцяти важливих для життєдіяльності міста та його громади питань.

Розпочалося засідання виконкому із озвучення звіту в. о. начальника управління освіти В´ячеслава Петрука щодо підготовки навчальних закладів міста Володимира-Волинського до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. Так, прозвучала інформація, що у 2016-2017 навчальному році планово у місті буде навчатися 4155 учнів, що на 166 дітей більше в порівнянні з минулим роком та 1494 дітей у ДНЗ. Також В´ячеслав Миколайович зазначив, що для забезпечення підвищення якості освіти, економічної ефективності функціонування навчальних закладів, поліпшення  доступу до якісних освітніх послуг та їх урізноманітнення, в місті проведено ряд заходів, спрямованих на покращення матеріально-технічної бази дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Детальніше про це, – у нашому найближчому інтерв´ю з в. о. начальника управління освіти.

Далі, керуюча справами міськвиконкому Наталія Прогонюк розповіла про стан забезпечення виконання відділами, управліннями, структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради нормативно-правових актів та контрольних документів за І-е півріччя  2016 року.

Далі розглянули ще біля двох десятків питань. У тому числі рішенням виконкому затвердили новий склад узгоджувальної комісії по розгляду земельних спорів з приводу суміжного землекористування. Голова комісії – секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський, заступник голови комісії – депутат міської ради, заступник голови постійної комісії міської ради з питань містобудування, ЖКГ, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин Максим Клим´юк.

Спірним було питання про встановлення режиму роботи окремих закладів торгівлі та сфери послуг.  Зокрема, підприємець хотів, аби його «Паб-кальян», що розміщується на вулиці Ковельській, працював до першої години ночі. Проте, міський голова Петро Саганюк зазначив, що приміщення пабу знаходиться неподалік багатоповерхівок і такий графік роботи може створювати певні незручності городянам. Отож, члени виконкому вирішили, що цей заклад закінчуватиме свою роботу опівночі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!