Як ми вже розповідали, вчора у Володимирі-Волинському, на підприємстві «Теплокомуненерго», відбувалися досить бурні події. Ні, там не запускали в дію нову котельню, не звітували про підготовку до нового опалювального сезону, а…Та що там розповідати, вже всі прекрасно знають, що саме відбувалося вчора на ПТМ «Теплокомуненерго».

Проте розвиток учорашніх подій під вечір набув зовсім нового витку. Про це, – в подальшому коментарі директора підприємства Ганни Рубанової.

– Вчора наш головний інженер, технічний керівник, перебував на роботі з ознаками сп´яніння. Ми викликали поліцію, яка й доставила його у Володимир-Волинське ТМО щоб зробити пробу на вміст алкоголю в організмі, – розповідає пані Ганна. – Ми підготували відповідний лист, але в лікарні його не зареєстрували, а зареєстрували лише повідомлення поліції. Після цього, як стверджують представники лікувальної установи, була проведена так звана проба Рапопорта. Насправді ж, це не була проба Рапопорта, а лише застосування алкотестера. Тут прослідковується явне порушення зі сторони працівників лікарні.

Одразу ж після цього приїхали депутати з «Самопомочі» почали нас ображати, закидати нам, що ми в чомусь винні, що ми неправильно поступаємо з Ярославом Івановичем. Потім, практично змусили нас пройти пробу на алкотестері, бо їм здалося що я неадекватно себе поводжу, у мене якийсь дивний колір обличчя. В результаті –  я та наш юрист Антон Буднєвський здали пробу на вміст алкоголю в організмі. Результат – по нулях. Нашому юристу ще зробили відбір крові на вміст алкоголю.

– Після того як у вас взяли пробу на алкоголь історія мала якесь продовження?

– Ярослава Івановича, я знаю, забрала поліція у відділок, аби взяти відповідні пояснення. А ми ще довго спілкувалися з депутатами міської та обласних рад від «Самопомочі», які увесь час засипали нас усілякими звинувачуваннями.

– Учорашні події якось вплинули на роботу підприємства?

– Зранку пройшла нарада. Оскільки мені відомо, Ярослав Іванович з самісінького ранку побіг у міський поліцейський відділок подавати скаргу на тих поліціантів, які його затримали. Я йому телефонувала, бо потрібно було виконувати чимало робіт і у мене назбиралось чимало питань по роботі, але він слухавку так і не взяв. Наразі, як мені відомо, його немає на робочому місці. Мене він не повідомляв куди і чому відлучився.

Ми спеціально не вказували прізвищ депутатів-самопомічівців,  які того вечора так ряно захищали свого колєгу по партії. Усі, хто перегляне відео, одразу зрозуміють що це за герої-добродії.  Як-то кажуть, ті самі люди – в ту саму хату…

Було б непогано, якби вони з таким самим запалом захищали інтереси рідного Володимира-Волинського в обласній раді.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!