Усе ніяк не може стабілізуватися ситуація на Володимир-Волинському підприємстві теплових мереж. Сьогодні там знову перебувала поліція. Що робили правоохоронці на території підприємства, – в подальшому коментарі директора ПТМ «Теплокомуненерго» Ганни Рубанової.

– Сьогодні, приблизно біля 12.00 до нас на підприємство прибув наряд поліції, – розповідає Ганна Сергіївна. – Як розповіли поліцейські, до них поступив сигнал що директор підприємства перебуває на роботі у, нібито, нетверезому стані. Саме тому вони хочуть запропонувати директору підприємства здати тест на вміст алкоголю. Все це вислуховувала моя секретарка, бо мене на місці не було, я була в Луцьку у відрядженні. Поліціанти попросили мене повідомити коли я буду у Володимирі, задля того аби зробити освідчення. Я не заперечувала і як тільки прибула на підприємство зв’язалася із правоохоронцями. Можу сказати що я пройшла освідчення у лікаря-нарколога і результат виявився нульовим. Залишається цікавим, що людина, яка повідомила правоохоронців про моє, буцімто, сп’яніння проживає у місті Луцьку.

Судячи з усього ситуація на підприємстві навіть і «не думає» нормалізовуватися. Та й роботи у місцевих поліціантів з дня у день додається через ці чвари#розбірки#освідчення#.

Судячи з усього to be continued…

Докладаємо відео з освідчення директора підприємства Ганни Рубанової

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!