Штраф на суму 1,5 мільйона гривень був накладений на підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськ теплокомуненерго» за недостовірні дані в декларації щодо капітального ремонту інженерних вводів теплопостачання багатоквартирних житлових будинків у Володимирі-Волинському.

Про це повідомили у прес-служба ДАБІ України.

Загалом з початку 2016 року Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області здійснило 361 перевірку об’єктів будівництва та оштрафувало порушників містобудівного законодавства на загальну суму 3,7 мільйона гривень.

Також за вказаний період Управління зареєструвало 4,2 тисячі дозвільних документів у сфері будівництва. З них 1,9 тисячі повідомлень та 820 декларацій про початок виконання будівельних робіт, а також 1,4 тисячі декларацій про готовність об’єкту до експлуатації.

До речі,  в першому півріччі 2016 року Держархбудінспекція провела 11,6 тисячі перевірок об’єктів будівництва, виявила 3,8 тисячі порушень містобудівного законодавства та оштрафувала порушників на загальну суму 120,1 мільйона гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!