Учора в культурно-мистецькому центрі кипіла робота – актори-аматори місцевого театру «Різнобарв’я» чепурилися до фотосесії, яку влаштувала їм знана майстриня сучасного фотомистецтва Джулія Алан.

Джулія – українка, але вже багато літ вона живе і працює у Великобританії. Проте з Україною її поєднують досить тісні стосунки, адже тут у неї залишились найрідніші серцю люди – рідні, друзі…

Знайомство з акторами театру «Різнобарв’я» у Джулії відбулося ще навесні. Саме тоді вона вкотре навідалась у наше місто до своєї матусі та побачила одне з перших творінь режисерів театру Лариси Половньової ( до речі, вона і є матусею Джулії) та Людмили Похожалової – «Театральну кухню». Після того фотомайстриня пообіцяла що під час чергової відпустки обов’язково навідається у Володимир-Волинський і подарує акторам-аматорам професійну фотосесію.

Коли світлини будуть готові, вони знайдуть прихисток на стінах культурно-мистецького центру, аби городяни та гості Володимира-Волинського мали нагоду наочно познайомитися із усіма, хто відроджує театральне мистецтво у нашому місті.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!