У рамках відзначення 25-ї річниці Дня Незалежності України днями в Чернігові пройшов Всеукраїнський захід «Єдина родина України». Акція проходила під гаслом «Біда не зламала. Біда об’єднала!». Ініціатива проведення заходу належить чернігівським громадським організаціям.

Кількасот сімей з усієї України, які втратили чоловіків та синів в АТО, зібралися того дня на головній площі Чернігова. Після спільної молитви, вшанування загиблих учасників АТО та флешмобу «Біда не зламала! Біда об’єднала!» акція продовжилась в обласному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

Участь у цих заходах узяли й наші землячки – дружини та матері загиблих в АТО володимирських героїв Віра Крепець, Надія Упорова та Ганна Головіна.

На зустріч будуть запрошені члени родин загиблих учасників АТО з усієї України, по 6 представників з кожного регіону. Загалом у заході взяло участь близько 400 членів сімей загиблих героїв, у тому числі 90 дітей.

В рамках акції «Єдина родина України» відбувся флешмоб «Біда не зламала. Біда об’єднала!». На площі намалювали велику карту України, на її  контури стали гості з усіх областей України. У самому центрі символічної карти України встановили «Дерево життя» – двометровий дідух з колосків нового врожаю, привезених з усіх областей України, що символізує незламність та єдність нашого народу.

Того дня учасники акції поклали квіти та вінки до меморіалу Борцям за Незалежність України, встановили свічки біля Дошки Пам’яті загиблим Героям, взяли участь у поминальній молитві.

За словами ініціаторів проекту «Єдина родина України», цей захід має об’єднати всі патріотично налаштовані сили та започаткувати єдиний всеукраїнський рух за нову країну – сильну, вільну та незалежну. За ту Україну, заради якої віддали свої життя наші славні воїни.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!