Неповнолітнього, який може бути причетним до жорстокого вбивства 16-річної жительки Нововолинська Катерини Литкіної і який досі перебуває у Словенії, поліція вже допитала по Скайпу. Про це пише «Радар» з посиланням на власні джерела.

Нагадаємо, цей неповнолітній – колишній хлопець убитої Катерини Литкіної. Він щороку приїздить у Нововолинськ до родичів  на канікули. Цьогоріч він повернувся у Словенію 4 серпня. Катерина зникла у ніч проти 2 серпня.

Зі слів рідних дівчини саме на Максима падають усі підозри, проте у слідства немає доказів його причетності до загибелі Катрусі. Натомість, як нещодавно повідомили місцеві ЗМІ під варту взяли двоюрідного брата Максима -Назара. Проти нього вже, ніби, є беззаперечні докази причетності до вбивства юнки. Сам затриманий категорично заперечує свою причетність до вбивства.

Як нагадує «Радар», 31 липня Катя виклала в соцмережах фото, де вона зі своїм хлопцем. Наступного дня її колишній приятель Максим призначив їй зустріч. Вона мала віддати йому якісь малюнки та диски – остаточно розпрощатись. Опівночі Катя вийшла з бабусиної хати на околиці Нововолинська на кілька хвилин – і не повернулася. Як пише видання, люди, що йшли о тій порі з фабрики, бачили дівчину і двох хлопців, які прямували до терикону третьої шахти.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!