Сьогодні, 23 серпня  і свій День народження відзначає Антонюк Раїса Василівна – начальник загального відділу, Богайчук Світлана Анатоліївна – спілка «Чорнобиль», Демчук Олександр Миколайович – в.о. начальника відділення поліції  по роботі з громадськістю.    Отож ми Вітаємо  іменинників зі святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.  Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації

Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації відзначається за рекомендацією 150-ї сесії виконавчої ради ЮНЕСКО в день повстання рабів Сан-Домінго і Гаїті в 1791 році, яке поклало початок процесу ліквідації системи рабства.
На початку третього тисячоліття до цієї дати влада американського штату Огайо приурочила відкриття музею історії рабства.
На острові Горі біля берегів Сенегалу, який був основним транзитним пунктом для работоргівців, проводиться церемонія пам’яті жертв работоргівлі.
Рабство є безпрецедентною трагедією і однією з самих темних сторінок людської історії.
Незважаючи на те, що рабство було скасовано і засуджено на міжнародному рівні, воно, як і раніше, існує в нових формах і зачіпає сьогодні мільйони людей в усьому світі. За даними ООН, щороку мільйони людей, в основному жінки і діти, стають жертвами обману і насильства, перетворюються на «живий товар» і зазнають експлуатації.
«Нова работоргівля» стала однією з найбільш гострих та широкомасштабних проблем сучасності.

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (23.08.2016)

Все-таки звичка дивовижна річ. Варто позбутися крихітної деталі, як тут же починає здаватися, ніби весь світ кинув тебе напризволяще.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!