У вівторок, на щотижневій оперативній нараді присутнім директорам, керівникам установ та організацій та медійникам розповідали про дотримання безпеки, пильність та вміння поводитись у надзвичайних ситуаціях. Такий невеличкий, так би мовити лікбез, присутнім проводив заступник начальника міськрайонного управління СБУ Ігор Милогородський.

Ігор Петрович наголосив на тому, що працівники СБУ продовжують проводити масово-роз’яснювальну роботу щодо дотримання заходів безпеки, дій у випадку надзвичайної ситуації не лише для пересічних мешканців, а й для працівників відомств, які безпосередньо працюють з різними категоріями громадян.

Головна мета цього недовготривалого інформування, до якого було залучено керівників відділів та установ Володимир-Волинського міськвиконкому, директорів комунальних підприємств, полягала в удосконаленні теоретичних знань, пов’язаних із дотриманням заходів безпеки у повсякденній діяльності.

– Забезпечення безпеки людини представляє складну і багатогранну проблему, яка має велике соціальне значення. Тому всі повинні не тільки добре знати і дотримуватися правил безпеки, а й усвідомлювати наслідки, які можуть виникнути при їх порушенні, – підкреслив Ігор Милогородський.

Міський голова Петро Саганюк насамкінець додав, що слід врахувати, що за кілька днів стартує новий навчальний рік, а тому директорам усіх навчальних установ міста слід подбати про безпеку учнів та вихованців, провести відповідну роботу з батьками, охоронцями та іншим персоналом коледжів, шкіл та садочків.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!