Того вечора до правоохоронців звернувся житель села Рокитниця і повідомив про смерть своєї дитини, пише газета “Експрес”.

“Немовляті було два з половиною місяці, — розповідають у селі. — Сім’я благополучна, дитина була бажаною. Подейкували, що мама, погодувавши дитинку, не потримала її, а поклала в ліжечко. Тож хлопчик зригнув і захлинувся молоком. Однак проведена судмедекспертиза точну причину смерті немовляти не встановила”.

На жаль, є такий синдром — СРДС — раптова смерть немовляти або дитини без будь-яких попередніх ознак. Дослідження цієї патології ведуть з 50-х років ХХ століття, а введення терміна СРДС датують 1969 роком. До кінця причина синдрому раптової смерті невідома. І хоча проведені дослідження виявили деякі фактори, які побічно впливають на частоту виникнення СРДС, точних причин розвитку даної патології знайти досі не вдалося.

До речі, до побічних факторів СРДС належать: сон на животі; низька вага дитини при народженні; підвищена або ж знижена кімнатна температура; анемія; чоловіча стать; передчасні пологи; штучне вигодовування.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!